BİZ KİMİZ

Alırken ve satarken kazandırıyoruz.

Palm Yacht / İstanbul

11 Yıllık bilgi ve birikimimizle birlikte siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Sektörün getirdiği yenilikleri sürekli yakından takip ederek daha kaliteli bir hizmet için çalışıyoruz.

Firmamız Palm Yacht olarak Pendik Marina merkezli olarak kurulmuş olup, Dürüstlük ilkesinden taviz vermeden Yat alırken ve satarken müşterilerimizin kazancını birinci önceliğimiz olarak sunuyoruz. Müşterilerimizin teknik servis, tamirat, kaptan veya diğer denizcilik hizmetleri gibi yat ile ilgili her konuda çözümler sunmaktayız.
Firmamız palm yacht pendik marinturk ve ist marina avm ofisi olan firmamız bakım ve onarım konusunda marin turk ve tuzla viaport marina merkezli bakım onarım hizmeti vermektedir. Tekne satışı konusunda turkiyedeki tüm marinalarda ve dünyanın her yerinde Expertiz Sorvey danışmanlık hizmeti vermektedir.

Vizyonumuz

Müşteri odaklı, sektördeki yenilikleri yakından takip ederek öncelikle Türkiye sonrasında Dünya genelinde liderlik.

Misyonumuz

Kaliteyi ilke edinerek, müşterilerimizin memnuniyetini tek ve değişmez prensip olarak sayıp ilk günkü heyecanımızla çalışmak.

Stratejimiz

Yat pazarındaki liderliğimizi korumak ve portföyümüzdeki çeşitliliğimizi en üst seviyeye çıkararak her bütçeye hitap etmek.